Adelina Tahiri ndan fotografinë më të bukur të djalit

 

Viti që kaloi ishte më i bukuri për Adelina
Tahirin. Kjo pasi këngëtarja u bë nënë për herë të parë pasi solli në jetë
djalin e saj Jonin, me bashkëshortin maqedon.

Pasi u bë nënë, Adelina i hapi Instagram të
birit dhe nuk ndaloi së postuari fotografi të tij.

  

Sot, këngëtarja ndau një imazh shumë të ëmbël
të tij.

Ajo etiketoi emrin e djalit të cilin e shoqëroi
me disa emoji në formë të zemrës.

Kujt mendoni se i ngjan, Adelinës apo burrit të
saj?/Prive.al

 

                        View this post on Instagram                                     

@jonmarkoov ❤️❤️❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com