Afrona Dika e ka këtë të përbashkët me vjehrrën e saj

 
 

Blero e ka zbuluar për herë të parë në ‘Mirage’ të përbashkëtën që e kanë nëna e tij dhe Afrona.

Këngëtari Blero Muharremi ishte i ftuar në ‘Mirage festiv’ bashkë me të fejuarën e tij Afrona Dikën, shkruan lajmi.net.

Intervista ishte shumë interesante pasi të dy erdhën më ndryshe se zakonisht përballë pyetjeve që ua kemi vënë përballë.

Ndër të tjera Blero e ka zbuluar një të pathënë në raport me Afronën dhe nënën e tij.

 
 

albshowbizzz.com