Afrona Dika i bën ftesën e dasmës Teuta Krasniqit në emisionin ‘Mirage’

  E fejuara e Bleros, gjatë një interviste për ‘Mirage’ ka treguar se do t’ia bëjë ftesën e dasmës Teuta Krasniqit.      

Në kuadër të emisionit festiv të ‘Mirage’ ishin të ftuar edhe çifti Blero dhe Afrona, shkruan lajmi.net.

Dyshja si rrallë herë kanë folur për jetën e tyre private dhe dasmën e cila pritet të mbahet këtë vit.

Ndër të tjera Afrona e pranoi se do t’i bëjë ftesën e dasmës Teuta Krasnqit dhe i tha disa fjalë për të të cilat nuk duhet t’i humbisni./Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com