Afrona vihet në siklet teksa pyetet për Teutën, a do ta ftojë në dasmë?

  Blogerja, Afrona Dika dhe i dashuri i saj, Blero kanë qenë të ftuar për herë të parë në emisionin “Mirage”.      

Të ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, Afrona dhe Blero përgjigjen në disa prej pyetjeve me ‘spec’, shkruan lajmi.net.

Pasi dyshja do të martohen këtë vit, ata pyeten nëse do ta ftojnë Teutën në dasmë, ish-bashkëshorten e Bleros.

Përgjigjen e tyre mund ta mësoni përmes stories që ua sjellim në vazhdim.

Përveç kësaj, Blero dhe Afrona zbulojnë shumë të reja rreth lidhjes dhe jetës së përditshme që ata bëjnë. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com