Afrona zbulon befasinë e fundit që ia bëri Blero: Ka qenë dëshira ime më e madhe

  Blero dhe Afrona ishin mysafirë në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.      

Blero dhe Afrona në këtë intervistë, janë vënë përballë disa pyetjeve të sikletshme, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, Aforona me emocion ka folur për befasinë e fundit që ia ka bërë Blero, e që ishte ëndërr e saj, të cilën ia bëri realitet ai.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë befasie i ka bërë Blero, Afronës dhe zbuloni më të rejat rreth këtij çifti. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com