Aktorja 21 vjeçare konfirmon shtatzëninë me bashkëshortin e saj, 52 vjeçar

  Aktorja, 21 vjeçare ka konfirmuar shtatzëninë me bashkëshortin e saj, 52 vjeçar.      

Aktorja franceze, Tina Kunakey ka dhënë lajmin e gëzueshëm për fansat e cila pritet të bëhet nënë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sjell disa imazhe në rrjetet sociale, në njërën prej të cilës shfaqet tërësisht nudo dhe tregon se ky do të jetë viti i saj më i lumtur.

“Viti më i lumtur ndonjëherë”, janë fjalët e saj.

Tina shihet të jetë e lumtur pranë bashkëshortit edhe pse kanë një diferencë mjaft të madhe në vite. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                                  

 

 A post shared by Tina Kunakey (@tinakunakey)  on

 

                    View this post on Instagram                            

 

 HAPPIEST NEW YEAR EVER #andifyoudontknownowyouknow 

A post shared by   Tina Kunakey  (@tinakunakey) on

 

 

albshowbizzz.com