Aktorja e njohur shtatzënë me burrin 31 vjet më të vjetër

 

Dashuria thonë se nuk njeh,moshë dhe kjo po dëshmohet.

Aktorja 21 vjeçare ka konfirmuar shtatzëninë me bashkëshortin e saj, 52 vjeçar.

Aktorja franceze, Tina Kunakey ka dhënë lajmin e gëzueshëm për fansat e cila pritet të bëhet nënë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sjell disa imazhe në rrjetet sociale, në njërën prej të cilës shfaqet tërësisht nudo dhe tregon se ky do të jetë viti i saj më i lumtur.

“Viti më i lumtur ndonjëherë”, janë fjalët e saj.

Tina shihet të jetë e lumtur pranë bashkëshortit edhe pse kanë një diferencë mjaft të madhe në vite.