Alban Skenderaj e nis vitin me këtë imazh të ëmbël: Me ty jeta është çdo ditë festë

  Alban Skenderaj vjen me imazhin më të ëmbël për 2019.      

Kantautori nga Shqipëria, Alban Skenderaj ka ndarë me ndjekësit një foto të vajzës së tij, Ameli, shkruan lajmi.net.

“Me ty jeta eshte cdo dite nje feste ❤️”, është përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

Albani dhe Miriami para pak viteve u bënë prindër të Ameli, ku i dedikuan edhe këngë të titulluar “Dhurata”.

Ata janë një nga familjet më të lumtura e më të pëlqyera nga publiku, të cilët komentohen shpesh në shtypin rozë. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Me ty jeta eshte cdo dite nje feste ❤️ 

A post shared by   Alban Skenderaj  (@albanskenderaj) on

 

 

albshowbizzz.com