Albatriti publikon foton më të bukur të prindërve të tij, kaq e bukur dukej Merita e re

 

Merita Spahiu dhe Nystret Muqiqi janë dy kënëngëtarët shumë të njohur të muzikës popullore dhe një ndër çiftet më të përfolura për vite me radhë.

Ata nga martesa e tyre kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Djali I tyre, Albatriti duket se është I vetmi që ka vendosur ta vazhdojë profesionin e prindërve të tij, dhe tani është më aktiv në muzikë se sa ata.

E sot, meqë Albatriti është shumë aktiv edhe në rrjete sociale, ai ka postuar në Instastory një fotografi të prindërve të tij, e ajo çka bie në sy është sa e bukur ka qenë Merita si e re./ORAinfo/