Alketa Vejsiu zbulon ‘vendimin’ e papritur për të ardhmen e saj: Një ditë do bëj…[FOTO-VIDEO]

 

Moderatoria e njohur Alketa Vejsiu, ka vendosur ta nisë vitin e ri me disa ditë pushimi pranë njerëzve më të dashur për të.

  

Mes Alpeve dhe mes bardhësisë së dëborës, , Alketa ka publikuar shpesh imazhe të këndshme nga pushimet.

dfgjhgsdfghjjhgfsdfghjhgf.jpg

sdfgjhjhgfgjhjh.JPG

Pak orë më parë më parë ajo ndau me ndjekësit një video të shkurtër, në sfond të së cilës dëgjohet një këngë italiane. Përveç asaj që përcjell video në sy ra edhe shkrimi që moderatorja e njohur i kishte bashkangjitur. “Doja të qëndroja pak vetëm që të mendoja… Kaq shumë gjëra të bukura. Një ditë do bëj një film”,-shkruan ndër të tjera Vejsiu.

dfgjhhghjkj.JPG

Mbase kjo është një ëndërr në sirtarë, që më siguri Alketa një ditë mund ta bëj realitet.

sdfghjgfsdfghhgsdfg.JPG

 

albshowbizzz.com