Almeda konfirmon emrin e djalit: Ai do quhet…

 

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi e ka
konfirmuar emrin e djalit që pritet të vijë në jetë për pak javë.

Ajo dhe Tolgahan do bëhen prindër të djalit i
cili do të quhet Efehan.

  

      

    

  
 
 
  
  
    View this post on Instagram 
 
  

 
    

  

  
 
    

  
 
    

  

  
 
 

miss my babe?

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

 

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka konfirmuar këtë
detaj për të cilin u raportua në mediat turke.

Emri, rrjedh nga gjuha arabe dhe ka kuptimin e
personit që mbijeton.

Në një tjetër postim, Almeda është pyetur nëse
do i mësojë shqip të birit. Ish-Miss Shqipëria ka deklaruar se do i flasë VETËM
shqip. Efehani duket se paralelisht do rritet duke i mësuar dy gjuhë njëherësh.
/Prive.al

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com