Bashkëshortja e Lumi B ‘përvëlon’ me linjat

 
 

Që nga martesa me reperin, Lumi B, ajo është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Ajo njihet edhe për format e saj joshëse të cilat i shfaqi edhe në imazhi e fundit të publikuar në Instagram, shkruan Indeksonline.

Miranda dukej tejet në formë dhe mjaft seksi në imazhin e fundit.

Ndryshe, ajo është nënë e një djali.

 
 

albshowbizzz.com