‘Befason’ Afrona, shfaqet me një grim si kurrë më parë

 

Afrona Dika është modelja shqiptare dhe njëkohësisht edhe e fejuara e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata të dy tani janë një prej çifteve më të përfolura të publikut, shkruan ORAinfo.

Bleron dhe Afronën tani I ndajnë shumë pak muaj nga martesa, e gjë e cila ka filluar qysh tani të flitet në media.

Krahas kësaj Afrona është shumë aktive në rrjete sociale, e sot ka publikuar një fotografi me një grim ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim më
herët, por që duket shumë bukur./ORAinfo/