Besniku del në darkë me gruan e tij, të dy janë veshur njësoj

 

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

E së fundmi ajo është parë bashkë me Besnikut, ku të dy janë veshur me të zeza.

Ҫifti po duket shumë bukur me këtë pamje./ORAinfo/