Besniku e Lolita shkojnë në një vend ‘përrallorë’ për pushim, do të mahniteni

 

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se kanë shkuar për pushime në një vend shumë të bukur./ORAinfo/