Big Mama i lë nën ‘hije’ të gjithë, ja pamja e saj për Vit të Ri

 

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani pasi bëri këtë ndryshim është edhe më aktive në rrjete sociale.

E mbrëmë ajo është veshur aq bukur për natën e Vitit të Ri dhe që tani mund të quhet si një ndër femrat më të bukura shqiptare./ORAinfo/