Big Mama me nipa e mbesa

 
 

Këngëtarja e njohur nga Tetova, Big Mama, së fundi më shumë është e pranishme në ekran si prezantuese sesa si këngëtare, shkruan “Kosovarja”.

Ndër vite Big Mama ka realizuar një mori këngës, një pjesë e mirë prej të cilave hite.

Këngëtarja ka bërë edhe shumë emisione televizive, e më i njohuri “Mama’s trip”, që vazhdon të ndiqet nga shikuesit dhe ti jap eksperienca të bukura vetë këngëtares, shkruan “Kosovarja”.

Big Mama disa herë ka treguar se është mjaftë e lidhur me familjen, e posaçërisht nipërit dhe mbesat./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com