Bleona ‘godet’ përsëri, vjen prapë me fustan të ‘çuditshëm’

 

Bleona Qerreti është këngëtarja nga Shqipëria që me zërin dhe karakterin e saj mori vëmendjen e publikut shqiptar.

Edhe pse karrierën e filloi në Shqipëri , ajo tani po vazhdon muzikën në Amerikë ku ka publikuar edhe shumë projekte në gjuhën angleze, përcjell ORAinfo.

Ajo çka tani e bën Adelinën shumë të përfolur në publik është veshja e saj e ‘çuditshme’ në pothuajse shumicën e daljeve të saj publike.

E këtë traditë ajo e ka vazhduar edhe në mbrëmjen e Vitit të Ri, ku ka veshur një fustan të gjelbër dhe të pa parë më herët./ORAinfo/