Blero e kujton me shumë kënaqësi puthjen e parë me Afronën, zbulon edhe vendin

  Blero dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika për herë të parë kanë qenë së bashku në emisionin “Mirage”.      

Ata u përballen me disa pyetje të parashtruara nga ekipi i emisionit “Mirage” për të kuptuar se sa e njohin njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen se kush nga ta e kujton puthjen e parë? Përgjigjen e Bleros dhe Afronës mund ta mësoni në storien e mëposhtme.

Përveç puthjes, artisti shqiptar zbulon edhe vendin në të cilin e përjetuan këtë moment të bukur. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com