Blero tregon se Afrona ia përmend shpesh ish-at, ky është reagimi i saj

  Këngëtari Blero ka zbuluar në ‘Mirage’ se e fejuara e tij ia përmend shpesh ish të dashurat.      

Pjesë e emisionit ‘Mirage festiv’ ishin edhe çifti Blero dhe Afrona, shkruan lajmi.net.

Dyshja si rrallë herë kanë realizuar një intervistë ndryshe, aty ku kanë zbuluar shumë gjëra të cilat nuk i keni ditur për ta.

Ai madje ka treguar edhe se Afrona Dika ia përmend shpesh ish-at, ndërsa reagimin e saj përballë kësaj të vërtete e gjeni në vazhdim./Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com