Butrint Imeri paralajmëron këngë me Dhurata Dorën, kjo foto ngjalli dyshime!?

 

Pas bashkëpunimit me Gjikon për këngën ‘Bakllava’, Butrint
Imeri me sa duket ka zgjedhur të punojë me një femër.

Këngëtari postoi një fotografi me Dhurata Dorën në Instagram
edhe pse nuk bëri asnjë përshkrim.

  

Megjithatë, komentet e fansave të të dy artistëve kanë shprehur dëshirë që Butrinti dhe Dhurata të sjellin një duet bashkë pasi asnjëherë nuk ka ndodhur një i tillë.

Presim në ditët e ardhshme që një gjë e tillë të
konfirmohet./Prive.al

 

                        View this post on Instagram                                     

??‍♂️

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com