Çfarë e inspiroi Teuta Krasniqin të bëhej aktore? (VIDEO)

 

Për herë të parë, Tara – vajza e Teuta Krasniqit dhe këngëtarit
Blero, ishte në rolin e prezantueses.

Ajo përballë e pati nënën e saj, në edicionin special të
Prive, për Vitin e Ri.

Teuta rrëfeu shumë gjëra rreth fëmijërisë së saj, pasi
pyetjet e Tarës ishin interesante.

Çfarë e inspiroi Teutën të bëhej aktore, çfarë dhurata mori kur ishte fëmijë, cila kafshë i pëlqen dhe shumë gjëra të tjera.

Më poshtë e keni intervistën e plotë./Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com