Çifti më i fuqishëm i shoubizit Jay-Z dhe Beyonce kanë një sfidë për të gjithë fansat e tyre

  Nëse jeni ende në mëdyshje për objektivat që i keni vendosur vetes për vitin 2019, Jay Z dhe Beyonce jua kanë bërë gjërat pak më të lehta.      

Në një libër të shkruara nga një autor amerikan, çifti i sfidon fansat të provojnë vegjetarizmin.

“Të pasurit fëmijë na e ka ndryshuar jetën më shumë se çdo gjë tjetër. Kuptuam se të mbajturit një dietë vegane ishte më se e shëndetshme për trupin. Prandaj, ju ftojmë të gjithëve sfidoni veten ashtu si ne e sfiduam. Të gjithë mbajmë përgjegjësi për shëndetin tonë dhe atë të planetit Tokë.”

E mbyllën deklaratën e tyre çifti duke inspiruar kështu një sfidë në të mirë të njerëzimit sipas tyre.

  

 

albshowbizzz.com