Çiljeta zbulon talentin e fshehur dhe s’ka të bëjë aspak me muzikën (VIDEO)

 

Për herë të parë, Çiljeta zbuloi talentin e saj të fshehur.

Këngëtarja e cila ishte mjaft aktive gjatë vitit që kaloi,
postoi një video në Instagram me anë të cilës na tregoi se është shumë e mirë në
gjuajtje me armë.

  

“Ja dhe një talent i pazbuluar i imi”, ka shkruar ajo duke i bashkëngjitur emoji në formë të të qeshurave./Prive.al

 

                        View this post on Instagram                                     

Ja dhe nje talent I pazbuluar I imi ???

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com