Çmimi marramendës i orës së Noizyt, nuk do ta besoni sa kushton

  Është njëri nga reperët më të pëlqyer e më ta pasur shqiptar.      

Reperi nga Shqipëria, Noizy deri më tani ka sjell një sërë projektesh i cili është tejet aktiv edhe në mbrëmje muzikore me ç’rast ka edhe përfitime të mëdha, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ai ishte i përfshirë në një përleshje në Itali të cilën nuk e komentuar fare por që në rrjete sociale vazhdon të jetë aktiv.

Ai ka hedhur një imazh në llogarinë e tij personale, Instagram gjersa shfaqet ulur në një karrige.

E ajo që tërhoqi vëmendje është ora e Noizyt, çmimi i së cilës është zbuluar dhe ka një vlerë marramendëse.

Kjo orë e reperit e markës “Audemars Piguet”, kushton hiç më pak se 49 mijë euro. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 @noizy wearin the @audemarspiguet Royal Oak Offshore Chronograph (49,100€) and @supremenewyork Chenille Arch Logo Sweatshirt (179€) #noizy #audemarspiguet #supreme 

A post shared by   WhatTheyWearin  (@whattheywearin) on

 

 

albshowbizzz.com