Dafina arrin dy milionë për dy javë me “Alo”

 
 

Dafina Zeqiri ka treguar edhe një herë se ajo është në gjendje të sjellë hit në secilin moment.

Bukuroshja shqiptare ka bërë gati projektin e ri të saj në prag të vitit të ri i cili u publikua suksesshëm.

“Alo” u prit shumë mirë nga publiku dhe për vetëm dy javë të publikimit ka arritur dy milionë klikime.

Ky projekt është shumë i pëlqyer në mesin e adhuruesve për frymën pozitive që ngërthen dhe një stil shumë ndryshe të interepretimit nga Duffye .

Fundi i vitit të kaluar ishte i shkëlqyer për Dafinën që solli disa hite.

Ndër hitet tjera të pëlqyera nga Duffye nga viti i kaluar janë “Kalon” dhe “A don Love?”. /Telegrafi/