Djali i Albanit ka ditëlindjen, urimi i tij iu lë pa fjalë

 

Alban Mehmeti është këngëtari I njohur shqiptar, e që u bë I njohur për publikun që në daljen e tij të parë.

A tani është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të publikut shqiptar si në Kosovë ashtu edhe në vende të tjera, shkruan ORAinfo

Ai është martuar para pak vitesh me Fjolla Svircën, e që poashtu është shumë e njohur për publikun, dhe kanë dy djem.

E njëri nga ta sot ka ditëlindjen, dhe Albani ka zgjedhru fjalët më të ëmbla për ta uruar djalin e tij./ORAinfo/