Do mbeteni pa fjalë me këtë foto të Nora Istrefit

 
 

Këngëtarja, Nora Istrefi, përpos që është e njohur në skenën muzikore komentohet shumë edhe për elegancën e saj.

Ajo me pozat nga më të ndryshmet, vjen gjithmonë duke na befasuar me trupin e saj dhe linjat trupore që rrall kush i ka, shkruan Kosovarja.

Në foton e fundit që ajo ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram, duket mjaft joshëse dhe me stil.

Edhe pse është nënë e një fëmijë, ajo gjithmonë tërheq vëmendjen me dukjen e saj./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com