Do të qeshni me lot: Gabimet e Libertës gjatë xhirimit të emisioneve (VIDEO)

 

Prezantuesja e emisionit më të ndjekur të showbizit vendor, Liberta Spahiu, ka pasur shumë momente qesharake gjatë xhirimit të emisioneve brenda vitit 2018.

Edhe këtë vit, ju sjellim një material me përmbledhje të
gabimeve të moderatores të cilat janë mjaft qesharake.

  

Emisioni PRIVE pati storie shumë interesante për Vitin e Ri dhe nëse nuk e keni parë, të gjitha i gjeni në kanalin e Prives në youtube.

Më poshtë videoja e cila do t’ju bëjë të qeshni me
lot./Prive.al

 
  
 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com