Dua Lipa dhe i dashuri i saj fillojnë vitin në këtë vend luksoz, shihni pamjet

  Issac Carew, i dashuri i Dua Lipës ka qenë mjaft i komentuar në vitin 2018.      

Ai u bë i njohur falë këngëtares, Dua Lipa e cila njihet si njëra nga femrat më të suksesshme në botë, shkruan lajmi.net.

Isaac ka filluar vitin 2019 në një nga ishujt më luksoz në botë, Bahamas bashkë me të dashurën, bukuroshen tonë, Duan.

“Më falni kam humbur telefonin në oqean por tani jam kthyer, kështu Urime Viti i Ri”, janë fjalët e tij.

Dua dhe Isaac janë një nga çiftet më të pëlqyera e më të përfolura në mediat shqiptare. /Lajmi.net/

  

                    View this post on Instagram                            

 

 Sorry I lost my phone in the ocean that you can see behind me! Happy New Year ? you beautiful people I have a feeling this year is going to be epic for us all, So many new ventures and adventures coming our way. 

A post shared by   ISAAC CAREW  (@isaaccarew) on

 

 

 

albshowbizzz.com