E pa besueshme si dukej Mimoza Mustafa para 16 vitesh

 
 

Mimoza Mustafa së fundi po komentohet për pamjen e saj rinore, për ripërtëritjen dhe stilin e admirueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Pas një pauze të konsiderueshme në muzikë, Mimoza është kthyer më e freskët se asnjëherë më parë. Tani nuk po i mungon as stili glamuroz.

Por, a ishte gjithmonë e tillë këngëtarja Mimoza Mustafa? Është mese e dukshme që ajo ka ndryshuar shumë ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Para 16 vitesh, kur këngëtarja editoj albumin “Terri më kafshon”, që po dukej krejt tjetër.

Shikojeni dhe binduni!/Kosovarja/


 
 

albshowbizzz.com