E pyesin a ka vëlla Tolga, kjo ishte përgjigja epike e Almedës

  Almeda Abazi është njëra nga femrat më të bukura shqiptare.      

Ajo para dy viteve u martua me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, i cili konsiderohet të jetë njëri prej meshkujve më të pashëm turk, shkruan lajmi.net.

E pyetur nga një ndjekëse se a ka Tolga vëlla të bëhen kunata, Almeda jep përgjigjen epike teksa i thotë: Hahahaha jo.

Tolga dhe Almeda pritet të bëhen prindër së shpejti, gjininë e foshnjës të cilët e zbuluan javë më parë dhe është djalë.

Përndryshe, ata jetojnë së bashku në Turqi ku edhe zhvillojnë karrierën e tyre profesionale. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com