Edhe Cozman i jep lamtumirën Babastars? ‘Këta nuk ishin kërkah’

 

Në mesin e një situate të daljeve masive nga Babastars, duket se sapo është zyrtarizuar largimi i rradhës.

Pas Skivit dhe anëtarit historik që nga Tingulli 3’nt, Agon Amigës, lamtumirën ia ka dhënë edhe Cozman.

  

Reperi në një video për fansat kërkon falje për anulimin e koncerteve por duket i lodhur nga repërt fake të cilët s’i përmend me emër.

“S’po muj mo me fake repera, me fake repera, me bullsh*ta. Këta nuk ishin kërkah” – dëgjohet teksa thotë Cozman i cili premton një start të ri.

Ndiqeni të plotë më poshtë deklaratën e tij. /Prive.al

 
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

Cozman sapo u përshëndet me Babastars? Na thoni, cili është mendimi juaj. Kush ka faj në përçarjen e grupit të madh tê hip-hopit?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com