Edhe Shyhretja në pushim, por ky veprim i saj merr gjithë vëmendjen

 

Learta së bashku me familjen e saj dhe me Kushtrimin e Matinin janë nisur për një pushim jashtë vendit.

Duket se reja e Shyhretes edhe pse ëshë shumë e zënë me dyqanin e saj që e ka hapur së fundmi, ka gjetur kohë edhe të qetësohet pranë familjes, përcjell ORAinfo.

Nga atje Learta ka postuar fotografi të ndryshme për të na treguar sap o e shijon.

E sot, edhe Shyhretja sot ka vendosur të pushojë, ajo ka shkuar në Brezovicë dhe duket se atje ka vendosur ta sherbejë vetën dhe familjen me pije./ORAinfo/