Edona del në borë e veshur me pallton më të bukur, por ka diҫka që merr vëmendjen

 

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur tejet bukur.

Ajo që bie në sy, janë syzet e veҫanta të Edonës./ORAinfo/