‘Egje’ dhe ‘Nihan’ bëhen bashkë, arsyeja do t’iu befasojë

 

Afra Saracouglu dhe Neslihan Atagul janë dy aktoret e reja turke që arriten me rolet e tyre të bëhen të njohura jo vetëm në Turqi por edhe në publikun ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar Neslihan u bë tejet e njohur me rolin e ‘Nihanit’ ne serialin shumë të njohur
‘Karasevda’, kurse Afra me rolin e ‘Egjes’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, shkruan ORAinfo.

Por, duket se këto ditë ato i ka bashkuar një projekt I përbashkët, e që është reklama për një produkt turk./ORAinfo/