Emina Cunmulaj uron festën me këtë portret familjar

  Emina Cunmulaj e ka uruar po ashtu Vitin e Ri.      

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj nëpërmjet një fotografie në llogarinë e saj në Instagram e ka uruar Vitin e Ri, shkruan lajmi.net.

Emina në foton e postuar shihet pranë bashkëshortit dhe fëmijëve dhe duket si zakonisht tejet e thjeshtë.

”Gëzuar Vitin e Ri”, ka shkruar ajo pranë fotos./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Happy New Year ? 

A post shared by   eminacunmulaj  (@eminacunmulaj) on

 

 

albshowbizzz.com