Engji publikon foton më interesante me Shkurte Gashin, por ja cila merr gjithë vëmendjen

 

Mbrëmjet e fundvitit duket se I kanë bërë bashkë shumë këngëtarë e artistë të njohur.

E ndër ta janë edhe dy këngëtaret e mirënjohura të muzikës pupullore, Engjëllusha Salihu dhe Shkurte Gashi, përcjell ORAinfo.

Ato janë takuar në emisionin e Labinot Gashit, Op Labi Party, dhe nuk kanë hezituar edhe të bëjnë një fotografi të përbashkët.

Edhe pse që të dyja me veshje elegante, duken aq bukur, vëmendjen më të madhe e merr Engji, e cila me këtë fustan dhe këtë grim duket si kurrë më parë. /ORAinfo/