Enis Bytyqi në këtë aventurë bashkë me gruan

 
 

Enis Bytyqi ka publikuar një video bashkë me gruan.

Enis Bytyqi me bashkëshorten e tij po provonin aventurën e patinazhit dhe po relaksoheshin në maksimum, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka postuar një video në InstaStory, në të cilën dukej se po argëtohej pa fund përkrah Rinës.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Enis Bytyqi është “Marak”, kurse vitin e kaluar ai do ta mbajë mend për gjatë, ngase në atë vit i dha fund beqarisë.

 
 

albshowbizzz.com