Era Istrefi e nis 2019-ën me surpriza, pas Norës zbulon se së shpejti do bashkëpunojë për projektin e ri…[FOTO]

 

Era Istrafi bëri bujë të madhe me këngën ‘Bon Bon’, ku e nisi mbarë duke krijuar kështu mundësi të mëdha, për të vazhduar karrierën e saj jashtë kufijve shqiptarë dhe deri tani ja ka dalë mbanë më së miri.

  

Mirëpo fansat e saj kanë kohë që presin një bashkëpunim me motrën e saj, Nora Istrefin dhe mesa duket, erdhi momenti i shumëpritur. Era është shprehur në një intervistë për ‘Telegraf’ se do sjellë atë çfarë fansat kanë pritur me kohë, një këngë shqip me motrën e saj, Norën.

xcfgnxfgjhdyg.JPG

Ajo ka thënë se ky do të jetë projekti i rradhës, por do të ketë dhe shumë bashkëpunime të tjera. Suksesi i saj i fundit ishte kënga e botërorit me emra të njohur si Will Smith dhe Nicky Jam, e ndersa tani presim me padurim projektet e rradhës.

dxhfdfjdgfy.JPG

 

albshowbizzz.com