Familja Haradinaj pritën mysafirë natën e Vitit të Ri

 
 

Natën e Vitit të Ri, familja e kryeministrit të vendit Ramush Haradinaj duket se e ka pritur në një ambient të ngrohtë.

Për këtë natë festive nuset e Haradinajve kanë ftuar edhe familjarët e tyre, shkruan Indeksonline.

Sigurisht, atmosfera nuk ka munguar, dhe se një imazh i tillë është për çdo lëvdatë!

 
 

albshowbizzz.com