Festa në familjen Thaçi, djali i presidentit sjell pamjet

  Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, mbrëmë ka festuar me familjen e tij.      

Djali i presidentit, Endriti, ka publikuar një fotografi nga festa e mbrëmshme, shkruan lajmi.net.

Hashim Thaçi dhe djali i tij janë fotografuar përkrah njëri-tjetrit, e përmes atij imazhi kanë uruar Vitin e Ri.

 

“Urime Viti i Ri, nga unë dhe shoku im i ngushtë”, ka shkruar Endriti mbi fotografinë me babain. /Lajmi.net/

 

  

 

albshowbizzz.com