Festë në familjen Xhaka, ja çfarë kremtohet

  Sot ka festë në familjen e futbollistit kosovar, Granit Xhaka.      

Gjyshja e Granitit feston sot ditëlindjen dhe me këtë rast nuk ka munguar urimi i veçantë i nipit, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindja Gjyshja më e mira në botë, uroj ta kesh shëndetin dhe të jesh e lumtur. Besoj që ne të kemi bërë të ndihesh krenare me ne. U bëfsh 100 vjet, mbretëresha jonë?”, shkruan Graniti krahas fotos.

Xhaka ka qenë tejet i komentuar gjatë vitit që lamë pas, posaqërisht në Kampionatin Botëror “Russia 2018”. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Urime ditëlindja Gjyshja më e mira në botë, uroj ta kesh shëndetin dhe të jesh e lumtur. Besoj që ne të kemi bërë të ndihesh krenare me ne. U bëfsh 100 vjet, mbretëresha jonë? 

A post shared by   Granit Xhaka  (@granitxhaka) on

 

 

albshowbizzz.com