Feston sot ditëlindjen, Gjiko ia thotë këto fjalë vetes

 
 

Reperi, Gjiko sot feston ditëlindjen e tij të 26-të.

Me këtë rast ai ka publikuar një fotografi të tij në Instagram gjersa shfaqet në deti dhe ka uruar veten, shkruan lajmi.net.

“Urime ditlindja GJIKO , mos harro qe jeta ka batica e zbatica lumturi e mërzi , qysh tka thon gjyshi ket jete duhesh mu mundu sa ma shume me honger , e jo ajo ty”, shkruan ai krahas fotos.

Një nga urimet e veçanta ishte edhe ai i bashkëshortes, prezantueses, Elita Rudi e cila zgjedh fjalë zemre për të uruar reperin.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, gjininë e foshnjës të cilët akoma nuk e kanë zbuluar.

Ata u martuan në shtator të vitit që e lamë pas në një ceremoni tejet luksoze me miqtë dhe familjarët.

 
 

albshowbizzz.com