Fjolla Morina do t’iu ‘çmend’ me gjoksin e ekspozuar

 
 

Një femër aq seksi, dhe me linja perfekte, nuk ka si mos të jetë pjesë e mediave rozë.

Fjolla Morina shquhet për provokimet e saj të pandalshme, dhe e tillë po vazhdon duke i goditur të gjithë e sidomos “meshkujt” në pikën më të dobët të tyre, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, ia vendosi vulën të gjitha skandaleve të saj, e cila u shfaq pothuajse e tëra me gjoksin jashtë.

Duket, se epiteti “nënë” që tashmë e disa vite gëzon, nuk po e ndal fare pak që të vijë gjithnjë e më shumë me paraqitje të tilla. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com