Fjolla nuk po mbanë më zi, vishet e rregullohet bukur për ditëlindjen e djalit

 

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje nga ditëlindja e djalit të saj dhe po duket tejet bukur.

Pas kaq kohe, Fjolla sonte ka vendosur të rregullohet./ORAinfo/