Flori Mumajesi tregon emrin e personit i cili do të duhej të ishte shpallur personazhi i vitit

 

Flori Mumajesi është
shpallur personazhi i viti nga Revista Class.

Këngëtari u shpreh falënderues
për këtë gjë por sipas tij është një tjetër person i cili do të duhej ta merrte
këtë titull.

  

Flori hyri në
Instagram për t’i falënderuar të gjithë ata që e kanë votuar, por tha se Hoxhë
Elvis Naçi, e meritoi të ishte i nominuar dhe fitues nga të gjitha portalet.

Më poshtë statusi i
plotë i kënëgtarit./Prive.al

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com