Floriani dhe motra si dy pika uji, kaq shumë ngjasojnë

 
 

U bë i famshëm që nga vegjëlia dhe vazhdon me projekte të cilat po i sjellin sukses dhe karrierë të sigurt, shkruan Kosovarja.

Zëri i tij çmendi shumë goca, sidomos në hitin “ngjyra e kuqe” i cili e bëri Florianin shumë të njohur dhe të kërkuar.

Në rrjetet sociale ndanë detaje të ndryshme edhe nga jeta private dhe koha që kalon me të afërmit, ku kësaj radhe shihet edhe me motrën e tij, me të cilën vërtetë duken si binjakë.

Për më shumë flet vet imazhi i tyre i cili u komentua dhe pëlqye tej mase./Kosovarja/

 

 
 

albshowbizzz.com