Genta Ismajli rrëfen aksidentin më qesharak që ka pasur (VIDEO)

 

Në edicionin special të PRIVE për Vitin e Ri, ishte edhe
Genta Ismajli.

Këngëtarja zbuloi disa gjëra përmes rubrikës “Çitja pikën”.

  

Cili ka qenë aksidenti më qesharak i saj, për cilën këngë rrënqethet Genta, kujt e ka vështirë t’i thotë lamtumirë.

Të gjitha këto dhe shumë të tjera, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

 
  
 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com