Gili na prezanton me këto dy anëtare të familjes

 
 

Gili duke qenë prezente ndër vitë në skenën muzikore, ka arritur që të krijojë një numër të shumtë të adhuruesve.

Dhe sigurisht, nuk është vetëm muzika ajo që iu intereson fansave të saj, por edhe gjithçka nga jeta e saj private, shkruan Kosovarja.

Së fundi, ajo na ka prezantuar dy anëtare mjaft te dashura për të e që janë motrat e saj.

Ajo publikoi një foto të përbashkët me to, ku edhe përcjelli me një mesazh ku tregoi se ndihej me fat që i ka në jetën e saj.

“Kush ka motra, botën ka”, ishte mbishkrimi i saj i vënë mbi fotografinë e publikuar. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com